Groepsopleiding Rekruteren via social media en Google
30/01/2023 2023-03-27 14:36Groepsopleiding Rekruteren via social media en Google
Opleiding rekruteren via social media en Google
Leer hoe je efficiënt en kosteneffectief personeel aanwerft door je vacatures in te zetten op social media en Google



Waarom deze cursus volgen?
De arbeidsmarkt is continu in beweging en het vinden van de juiste kandidaten voor een vacature wordt steeds uitdagender. Leer daarom in deze opleiding rekruteren via social media en Google om jouw vacature onder de neus te duwen van jouw ideale kandidaat.
Zet jij momenteel ook enkel in op vacaturesites? Dan merk je dat jouw vacature niet opvalt tussen de vacatures van je concurrenten. Wij leren jou hoe je de talentpool vergroot door niet enkele aanwezig te zijn op vacature- en jobsites. Je leert hoe je jouw vacatures enkel aan een relevant publiek toont om meteen de geschikte kandidaten te bereiken. Bang om de perfecte kandidaat kwijt te spelen aan je concurrent? De opleiding rekruteren via social media en Google biedt jou de vaardigheden en kennis om effectief talent aan te trekken via deze belangrijke digitale kanalen.
Voor wie is deze opleiding?
Ben je een recruiter, HR-manager, HR-verantwoordelijke, werving en selectie consulant of bedrijfsleider, … en wil je leren hoe je online marketingtools kan inzetten om nieuwe medewerkers te vinden? Dan is de cursus Rekruteren via social media en Google écht iets voor jou.
Leer hoe je de juiste doelgroep aanspreekt en je vacatures op de beste manier presenteert. Word dé specialist in het vinden van de beste kandidaten door middel van social media en Google en maak het verschil in de arbeidsmarkt.


Onze opleiding in een notendop.
- Je leert hoe jouw vacature kan opvallen tussen de vacatures van je concurrenten.
- Je leert hoe je kandidaten actief benadert in plaats van passief te wachten op instroom.
- Je vergroot de talentpool door je vacatures op social media te plaatsen.
- Je optimaliseert campagnes voor nog kwalitatievere kandidaten.
- Je leert de persona om te zetten tot een online gebruiker om deze online te bereiken.
- Je leert hoe je social media en Google inzet als krachtige tools voor je rekruteringscampagne.
- Je stelt een eigen wervingscampagne op (op basis van de ideale kandidaat).
- Je leert hoe je de beschikbare data kunt gebruiken om de effectiviteit van je campagnes te optimaliseren.
- Je gaat meteen aan de slag met praktische voorbeelden.
- En nog zoveel meer...
Praktisch
-
Kingsberry, Hallebaan 9, 2240 Zandhoven
(vlakbij afrit Massenhoven van E313 of afrit Zoersel van E34) - 9u30 - 16u30
- Beperkte plaatsen omdat we werken met kleine groepen zodat we zeer interactieve sessies kunnen houden
- Met certificaat
- Uitgebreide lunchpauze met lunchbuffet
- Breng gratis een tweede deelnemer mee
- Optie tot het online volgen van de opleiding
Hoeveel kost jouw transformatie tot online recruiter?
Voor een dagopleiding bij Kingsberry betaal je 885 EURO. Goed nieuws! Er loopt momenteel een 1+1 actie waardoor je gratis een extra deelnemer kan meebrengen. Twijfel dus niet en breng een vriend, collega of werknemer mee naar de opleiding! Maak je gebruik van de KMO-portefeuille? Dan geniet je bovenop de 1+1 actie van een mooie korting van 30%. Zo volg je onze dagopleiding voor slechts 619,50 EURO.

Recruiting via social media and Google
€ 885 € 619,50
(Mét KMO-portefeuille)
Onze volgende rekruteren via social media en Google opleidingen↓

Rekruteren via social media en Google
Schrijf je nu in voor de cursus
rekruteren via social media en Google!
€ 885 € 619,50*
Wat vinden je voorgangers van onze
Instagram opleiding?
Goed georganiseerd
Brent
MIBA PoortenDuidelijke opleiding
Thalia
Forever AfterGoede uitleg
Elise
BomsterGoede opleiding
Tim
GoodwillOntvang je graag meer informatie?
Download de opleidingsgids
